Top ebooki, eksiążki, najlepsze ebooki w Polsce


Polityka Prywatności

Korzystając w jakikolwiek sposób z niniejszego serwisu TOP-eBOOKI, akceptujesz zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności.


Zastrzegam sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą niniejszego z serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.


Stosuję niezmienną i kategoryczą zasadę: nigdy nie sprzedaję i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników tego serwisu.


Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu TOP-eBOOKI, nie podawaj swoich danych osobowych, nie wykorzystuj udostępnionych w serwisie materiałów.


W czasie korzystania z serwisu możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych, jak imię, adres e-mail, data urodzin czy imienin.


Jeśli nie podasz wymaganych danych, zablokuje to czynność, dla której dane te były wymagane do jej wykonania.


Dane wymagane do wykonania pewnej czynności są wykorzystywane tylko w tym celu i nigdy nie będą wykorzystane w innym celu niż wymieniony.


Podawane dane osobowe dodawane są do listy mailingowej.


Adres e-mail jest niezbędny do wysłania wiadomości, zaś imię by zwracać się do osoby korzystającej z serwisu po imieniu.


Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które dobrowolnie wyraziły na to zgodę.


Każdy wysłany list może zawierać informacje o nowościach, promocjach, o nowych artykułach, ofertach specjalnych, jak również życzenia okazjonalne.


Każda wiadomość może zawierać krótkie reklamy.


Serwis może wykorzystywać cookies, tj. małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w celu uproszczenia danej operacji, np. logowania.


By cookies zadziałało musi być akceptowane przez przeglądarkę i nie usuwane z dysku.


Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których odnośniki oraz dane kontaktowe podane są na stronach tego serwisu.


Niniejszy serwis oraz moja osoba nie bierze na siebie odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam.

2006-2010 Top-eBooki